İNDEKS AKADEMİ

Yaprak Özer, üst düzey yönetici ve karar vericiler-kurum sözcüleri üzerinde yoğunlaştırdığı iletişim ve içerik danışmanlık çalışmalarını daha geniş kitlelere yaymak üzere, iletişim ekipleri için özel bir kurgu oluşturdu: İndeks Akademi.

Bu yapı içinde, uzman iletişimcilerden oluşan zengin bir kadroyla çalışmalar yapılıyor. İndeks Akademi eğitimlerinde, medyaya dair bilinmeyenler, iletişimin püf noktaları, etkili içerik üretim teknikleri gibi konular ele alınıyor.

İçerik nasıl üretilir? Medya kimlerden oluşur? Hedef kitle nasıl belirlenir? Gazeteciler ne tür haberle ilgilenir? Etkili basın bülteni nasıl yazılır? Sosyal medya pratikleri ve dinamikleri nelerdir? Medya ilişkilerinizi yönetebiliyor musunuz? Kriz senaryolarınız hazır mı? Ekrana çıktığınızda beden dilinizi kullanabiliyor, heyecanlanmadan konuşabiliyor musunuz? Bu sorular ve daha fazlası; Yaprak Özer’in danışmanlığında, İndeks İletişim uzmanlığında, İndeks Konuşmacı Ajansı katkılarıyla “profesyoneller için iletişim eğitimleri”yle İndeks Akademi’de yanıt buluyor, kalıcı bilgi ve deneyime dönüştürülüyor.