Eğitmen

Yaprak Özer, gazeteci olarak başladığı iletişim kariyerinde özellikle gençlerle ilgili eğitime önem verdi, eğitmen kimliğiyle ve aktif olarak sosyal sorumluluk bilinciyle çalıştı, özel programlar kurguladı. Eğitimle aşkı zaman içinde kendisini iletişim uzmanlığında eğitimlere yönlendirdi. İletişim disiplinin daha iyi anlaşılması ve uygulanmasının sektör ve daha da önemlisi toplumsal katkısına inandığı için lider ve sözcü eğitimleri geliştirdi. İletişimin doğru kullanılması sosyal, siyasal ve ekonomik hayatımızın önemli unsuru. Pek çok anlaşmazlıklar, yol kazaları iletişime gereken önemin atfedilmemesinden kaynaklanıyor. Krizler bu nedenle patlak veriyor.

Bireysel veya kurumsal olarak potansiyeli keşfetmek, performans artışı kaydetmek, güven, tatmin ve bağlılık gibi rekabette somut avantaj sağlayan soyut başlıklarda hedefi vurmak, doğru kurgulanmış bir iletişimle mümkün. Bireyin potansiyeli, Kriz İletişimi, Lider İletişimi, Algı ve İtibar Yönetimi gibi eğitimler ile desteklendiğinde, bireylerin ve kurumların başarıya ulaşmasını kolaylaştırır. Bu beceriler, güçlü iletişim kanalları kullanarak, doğru mesajları doğru zamanda iletmeyi, güveni sağlamayı ve olumlu bir imaj oluşturmayı içerir. Birey ya da kurum, sürdürülebilir olabilmek adına iletişimi bilinçli tüketmek zorunda.

Özer, İndeks Konuşmacı Ajansı ve İndeks Medya İlişkileri Eğitimleri markaları için  iletişim ve medya eğitimleri sunmaktadır.  Türkçe ve İngilizce dillerinde eğitim veren Özer, yoğunlukla tepe yönetimi ve sözcülere  içerik ve iletişim kurgusu sunmakta, özel gruplar için de eğitim programları hazırlamaktadır.

KURUMSAL TEMEL EĞİTİM

KONUŞMACI, LİDER VE SÖZCÜ EĞİTİMİ

İMAJ VE GELİŞİM EĞİTİMİ