BİREYSEL KONUMLANDIRMA VE İMAJ

Bireysel Konumlandırma ve İmaj modülünde; ilk izlenim, görünümün doğru algılanıp yorumlanması, bireysel imaj yönetimi, beden diline dayanan çalışmaların yanı sıra kişisel gelişim için entelektüel potansiyeli destekleyici çalışmalar yapılmaktadır.

Modülde, kurum yönetici ve liderlerinin yanı sıra pazarlama departmanı gibi belli ekiplerle de “çalışılan kurumu doğru temsil etme ana prensibi”nden yola çıkılarak, bireysel konumlandırma, imaj ve iletişim yönetimi üzerine çalışılmaktadır.

Menajerlik hizmeti kapsamında

Bu hizmet “bireysel içerik imaj yönetimi”ni kapsamaktadır. İlk adımda hizmet verilecek kişiyle ilgili bugünün ihtiyaçları tespit edilir. İhtiyaçları karşılayıp işlevsel sonuçlara ulaşmak için bireyin içerik olarak imajına odaklanılır. Sözlü iletişim için nerede, ne zaman, hangi içerikle, hangi sıklıkla kendini ifade edeceği belirlenir. Yazılı iletişim kurulacağı zaman da yine seçilen mecra, kullanılan ton, konu edilen içerik gibi başlıklar üzerinde yoğunlaşılır. Hizmet kapsamında İndeks’in profesyonel iletişim ekipleri gerekli bilgilendirme, yönlendirme, analiz ve takipleri yapar.

İçerik neleri kapsar?

Bireysel gelişim ve imaj alanında profesyonelleşmiş eğitmenlerle birlikte yapılan çalışmalarda, kendini geliştirme, görüntüde yakışanı bulma ve satın alma, kendini doğru ifade edebilme, beden dilini doğru kullanma, entelektüel ve profesyonel düzeyde derinleşme konularında sistemli ve etkili bir eğitim veriliyor.

Kimler için uygun?

Medya ile ilişkileri yöneten, yürüten, geliştiren, kurumu kamuoyu önünde temsil eden, tüm yönetici ve şirket sahiplerinin faydalanabileceği, aynı zamanda pazarlama gibi belli departmanlardaki ekiplerin de alabileceği bir eğitimdir.

Eğitim Süresi

İhtiyaca göre belirlenir.

Fiyatlandırma detaylarını görüşmek ve size en uygun teklifi sunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir