Bireysel Gelişim ve İmaj

Bireysel Gelişim-İmaj modülünde; ilk izlenim, görünümün doğru algılanıp yorumlanması, bireysel imaj yönetimi, beden diline dayanan çalışmaların yanı sıra kişisel gelişim için entelektüel potansiyeli destekleyici çalışmalar yapılmaktadır.

Bireysel Gelişim-İmaj danışmanlık modülünde; kurum yönetici ve liderlerinin yanı sıra pazarlama departmanı gibi belli ekiplerle de “çalışılan kurumu doğru temsil etme ana prensibi”nden yola çıkılarak, imaj ve iletişim yönetimi üzerine çalışılmaktadır.

İçerik Hakkında

Bireysel gelişim ve imaj alanında profesyonelleşmiş eğitmenlerle birlikte yapılan çalışmalarda, kendini geliştirme, görüntüde yakışanı bulma ve satın alma, kendini doğru ifade edebilme, beden dilini doğru kullanma, entelektüel ve profesyonel düzeyde derinleşme konularında sistemli ve etkili bir eğitim veriliyor.

Kimleri Hedefliyor ?

Medya ile ilişkileri yöneten, yürüten, geliştiren, kurumu kamuoyu önünde temsil eden, tüm yönetici ve şirket sahiplerinin faydalanabileceği, aynı zamanda pazarlama gibi belli departmanlardaki ekiplerin de alabileceği bir danışmanlık hizmetidir.

 

Öngörülen Süre

İhtiyaca göre belirlenir.

Danışmanlık ve Eğitim talepleriniz için iletişim

 http://www.yaprakozer.com/danismanlik-egitim-moderasyon-talepleri/

Paylaş