Etkinliklerin satır arası kahramanları: Moderatörler

Bir toplantıyı ya da çok sayıda katılımcı için düzenlenen etkinlikleri ve/veya sunumları belli bir çizgide yürüten, yöneten, moderatörler ya da sunucular dinleyicilerin dikkatini taze tutmak konusunda önemli bir görevi yerine getirirler. Moderatörlerin veya sunucuların profesyonel olması, zaman yönetimi ve konunun dağılmayıp amacına uygun bir şekilde aktarımının sağlanması için çok önemlidir. İndeks Konuşmacı Ajansı portföyünde yer alan profesyoneller, etkinliklerin kusursuz olarak gerçekleşmesi konusunda birer uzman.

YAPRAK ÖZER – Gazeteci-Yazar İndeks İçerik İletişim Danışmanlık Kurucusu

İletişim dikkatle icra edilmesi gereken bir sanattır… Kısıtlı bir zaman diliminde çok bilgi aktarmak çoğunlukla ve ancak bir moderatör marifetiyle olabilir. Özer gazeteci ve televizyoncu deneyimiyle Türkçe ve İngilizce moderatörlük icra ediyor.

JÜLİDE ATEŞ – TV Program Yapımcısı, Sunucu, Haber Spikeri

Türk Dil Kurumunca onur ödülüne layık görülmüş, seyircilerin gözünde başarılı, zarif ve kaliteli sıfatları ile takdir toplayan bir haber spikeri ve sunucu olan Ateş, Türkçe’yi düzgün konuşmanın yanı sıra İngilizceye hakimiyetiyle de uluslararası organizasyonların aranan ismi olma özelliğini koruyor.

DEFNE SARISOY – TV Program Yapımcısı, Sunucu, Editör, Yazar

İyi bir diksiyon kadar inandırıcı ve güvenilir olmanın ekranlardaki canlı örneği Defne Sarısoy.

Pozitif bir iletişim kurduğu konukları ile programlarının keyifle izlenmesini başaran Sarısoy konferans ve toplantılarda Türkçe ve İngilizce dillerinde gerçekleştirdiği başarılı moderasyonlar ile biliniyor.

Yazının Devamı İçin Tıklayınız.