Yaprak Özer yazılarıyla Dünya’da!

Yaprak Özer Dünya’da | GAZETE İNDEKS

Türkiye’nin ilk içerik şirketi İndeks İçerik İletişim’i kuran gazeteci Yaprak Özer, 1 Mayıs tarihinden itibaren ülkemizin en köklü ekonomi yayınlarından Dünya Gazetesi’nde yazmaya başlıyor. Dünya Gazetesi’nde her Cuma okurları ile kendi köşesinde buluşmaya hazırlanan Yaprak Özer; bugüne kadar inovasyondan ekonomiye, insan kaynaklarından başarı hikayelerine birçok alanda kamuoyunun önde gelen isimleriyle söyleşiler gerçekleştirdi ve sayısız makaleye imza attı.

Gazeteci olarak başladığı iletişim kariyerini, iletişim sektöründe sıra dışı girişimlerle sürdüren Özer, Türkiye’nin ilk içerik iletişimi ajansı İndeks’i kurdu. İndeks İçerik İletişim bugün kurumlara her türlü/mecra bağımsız içerik üretimi-yönetimi hizmeti ile iletişim danışmanlığı hizmeti sunuyor. Daha sonra kurduğu İndeks Konuşmacı Ajansı ise dünyanın ünlü isimlerini konuşmacı olarak portföyünde bulunduran Amerikan Leigh Bureau’nun Türkiye temsilcisi oldu. Yaprak Özer’in sıra dışı girişimlerinden bir diğeri olan İçerik Fabrikası, aynı zamanda ilk yazar-editör-fotoğrafçı platformu.

Yaprak Özer’in her Cuma yazacağı Dünya Gazetesi ise en fazla okunan ekonomi yayınlarından biri olarak Türk basın sektörünün köşe taşlarından birini oluşturuyor. Türkiye’nin kendi dallarında uzman en ünlü akademisyenlerini bünyesinde bulunduran Dünya’nın yazı işleri bölümünde yaklaşık 150 kişi çalışırken, gazete yurtiçinde ve dışında 50’den fazla temsilciliği ile ekonomi alanında en geniş iletişim ağına sahip kurum olarak öne çıkıyor.

 

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir