Küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk!

Merhaba,

Küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk!

Bilin bakalım ne?

Gördüğünüz bu kart küçücük ama içi dolu mu dolu. İçerik yüklü! Hayata dair aradığınız, okumaktan keyif alacağınızı umduğum bir armağan. İndeks’ten size.

Hediyeniz için tıklayın.

Bilyorum, yeni yıl mesajlarıyla doldu mailiniz,  benim ki de. Mutluluk veriyor insana. Peki ne kadar hissederek yazıyoruz “mutluluklar” kelimesini?

İtiraf edelim, “mutluluklar”ın hepsine hakkını veremiyoruz. Vermek istemediğimizden değil, aklımıza gelmediğinden, atladığımızdan, koşmaktan, telaşımızdan… Bir de çok yorulduk bu yıl. Mutluluğumuzla oynattık. Mutluluğumuzu emanet ettik başkalarına, sahip çıkmadık yeterince! Değer miydi yaşadıklarımıza?…

Kurucusu olduğum İndeks İçerik İletişim, adından da anlaşıldığı gibi, bir içerik kurumu. Burada biz içerik geliştiriyoruz. İşimiz bu! Bir şeylerin içini dolduruyoruz. Mutluluğun içini doldurmak bizi aşıyor, konuların-temaların içini dolduruyoruz.

Mutluluk dileyebiliriz ama armağan edemiyoruz… O zaman içerik üretimimizden de bir armağan sunmak istedik. Belki mutlu olursunuz diye düşündük ekip olarak…

Mutluluğun içini doldurmayı diliyorum hepinize, her birimize. Yaşamaktan mutlu olacağımız hayatlar diliyorum, ağız tadı diliyorum, güzellikler diliyorum, yoksun olmamayı diliyorum, sağlık ve huzur diliyorum.

Sevgiyle kalın,

Yaprak Özer

 

blog

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir