İLETİŞİM DANIŞMANI

“İletişim üzerine yeni, işlevsel, proaktif, derinlikli çalışmalar.” 

Gazeteci-Yazar Yaprak Özer, bir iletişim profesyoneli. Yazıyor, konuşuyor, analiz ediyor, paylaşıyor. Kurucusu olduğu İndeks İçerik İletişim Danışmanlık, İndeks Konuşmacı Ajansı ve İçerik Fabrikası çatısı altında kurumsal ve bireysel iletişim üzerine yeni, işlevsel, proaktif, derinlikli çalışmalar yapılıyor.  

“Medya ilişkileri eğitimleri” ve “İletişim ve içerik yönetimi danışmanlığı” alanlarında çok sayıda patron ve yöneticiye, bürokrat ve siyasetçiye özel danışmanlık veren Yaprak Özer; kurumsal itibarı, paydaş iletişimini önemseyen yerli/yabancı ve çok uluslu şirketler, uluslararası sivil toplum kuruluşları, uluslararası organizasyonlarla çalışmaya devam ediyor.

Bu Blog’da, Yaprak Özer’in bir iletişimci gözüyle araştırmalara, raporlara, global gelişmelerden bir kişinin hikayesine kadar pek çok dinamik ile ilişkilendirerek kaleme aldığı, gündeme dair yorumlarını; satır aralarında kalmış, kazıdıkça altından ufuk açıcı bilgilerin, farklı bakış açılarının çıktığı sıra dışı haberlerle ilgili yazılarını; iletişim-içerik üzerine profesyonel çalışmalarınızı destekleyen, yön gösterici bilgileri bulabilirsiniz.

Yaprak Özer bu konulara, iletişim alanında fark yaratan ve takip edilen çizgi dışı iletişim danışmanı gözlüğüyle bakıyor. Gördüklerini, deneyimleri ve bilgi birikimi ışığında aktarıyor.