FAALİYETLERİ

[wds id=”1″]

İndeks İçerik ve İletişim Danışmanlık:

Gazeteci-Yazar Yaprak Özer’in (2001) kurduğu İndeks İçerik ve İletişim Danışmanlık, ana faaliyet alanı içerik üretimi ve yönetimi olan ve kurumsal dünyada BtoB esasıyla çalışan bir iletişim kurumu. İndeks, hizmetlerini farklı markalar altında yönetiyor. Ayrıntılı bilgi için www.indeksiletisim.com

İndeks’in alt markaları:

İndeks Konuşmacı Ajansı:

İndeks Konuşmacı Ajansı (2004) başta ABD’nin en eski konuşmacı ajansı Leighbureau’nun bulunduğu dünyanın değişik coğrafyalarında hizmet veren konuşmacı ajanslarını ve bireysel konuşmacıları temsil ediyor. İndeks Konuşmacı Ajansı yerli ve yabancı olmak üzere yaklaşık 500 konuşmacıyla hizmet veriyor. Ekonomi, siyaset, liderlik, teknoloji, inovasyon, kadın, sağlık, eğitim, strateji, savunma ve daha pek çok konuda uzmanlaşmış isimler İndeks Konuşmacı Ajansı’nda kitlelere ulaşıyor. Ayrıntılar için www.indekskonusmaciajansi.com

İçerik Fabrikası:

İçerik Fabrikası, ülkemizin ilk içerik bankası olarak 2014’ten bu yana faaliyetine devam ediyor. İçerik Fabrikası’nda popüler yazarlar, uzman yazarlar, akademisyenler, eğitmenler, editörler, iletişimciler, gazeteciler, fotoğrafçı ve görsel iletişimciler yer alıyor. İçerik Fabrikası’nda doğadan teknolojiye, çevreden sağlığa, iş hayatından sanata dek 100’den fazla kategoride, yayına/kullanıma hazır “yasal” yazılı ve görsel içerik üretilip sunuluyor. İçerik Fabrikası platformu, ücretli ve ücretsiz içerikler, kişiye/kuruma özel siparişler ve sınırsız sayıda blog içeriği ve görseli sunuyor.

Daha fazla bilgi için www.icerikfabrikasi.com

Faaliyet Raporları:

İndeks, başta faaliyet raporları olmak üzere yatırımcı ilişkileri araçlarının hepsinde aktif bir üretici. İndeks faaliyet raporları hizmeti sayısız ödül ve referansla yatırımcı ilişkileri konusunda uzmanlaşmış kadroya sahip.

Ayrıntılar için www.faaliyetraporlari.com

İndeks Medya İlişkileri Eğitimleri Platformu (Akademi ve DanışmanHattı):

Medya İlişkileri Eğitimi genellikle kriz yönetimi olarak görülür. Kurumlar kriz kapıya dayandığında kurtarıcı olarak Medya İlişkileri Eğitimleri’ne başvurur. Oysa medya ile ilişkiler stratejisi olan sürdürülebilir, proaktif bir faaliyettir. İndeks Medya İlişkileri Eğitimleri platformunda kurumsal iletişimin ihtiyacı olan tüm başlıklar yer alıyor. Eğitim ve danışmanlık, kurum yönetim takımı ve kurum sözcülerine veriliyor. İndeks, eğitimin tepe yönetimiyle sınırlı kalmaması için İndeks Akademi markasını yarattı. Kurumların eğitim departmanları ve üniversite işbirlikleriyle yaygın aktif çalışmalar yapıyor. İletişim ve içerikle ilgili tüm konu ve sorunlar için ise DanışmanHattı markasıyla hizmet veriyor. Medya İlişkileri Eğitimi Platformu, uluslararası üne sahip gazeteci, iletişimci ve ekran yüzlerine ev sahipliği yapıyor.

Ayrıntılar için www.medyailiskileriegitimleri.com