Astroloji diyor ki; “24’Ü GEÇ☹️ 25’İ TUT!!! 26’YA BAK 😄”

Yıldızların nutku tutuldu… Biz dünyalıların performansı karşısında kimin tutulmaz! Söyleyecek söz kalmadı: Savaş bizde, aşk bizde!… Yeniyi yaratan biz, eskiye fır dolanan biz. İnanan da biziz, hiçbir şeye inanmayan da biziz, biz kırar dökeriz, sonra oturur yoktan var ederiz… mutluluktan sarhoş eder, korkudan titretir her iki durumda da “senin aklını alırım” diye hislerimizi ifade eder, sonra Aİ-YZ kısaltmalarının karşılığı robotlar bizim yerimizi alacak diye kuyruğu sıkıştırır ağlarız. 23’de kör kuyularda boğulduk, 24’e heves ettik ama anladık ki, nafile… Ama insanoğlu böyle işte, 25’e göz diktik 26’da işler güçler iyi olacak “inşallah”!

Her yıl sonu astrolog Hakan Kırkoğlu’yla gelecek yıl ne olacak sohbeti yapıyorum. Hayatımda kendi astroloji haritamla ilgili bir merakım olmadı, bakmadım baktırmadım… Şöyle söyleyeyim, üniversite staj yaparken bana burç köşesi vermişlerdi, baktım olacak gibi değil öncekilerden sonrakilerden karıştır, yapıştır formülüyle başa çıkıyorum rahatladım. Burç yazarlığım uzun sürmedi tabii.

Yıldızlar benden intikam aldılar, geleneksel hale dönüştürdüğümüz astroloji sohbetleri youtube kanalımın en popüleri. Bir süredir alem çok konuşuyor, ben susayım diye söyleşilerime ara vermiştim. Yıldızları ihmal etmeye gelmez diye sevenlerini Hakan Kırkoğlu’ndan ayırmak istemedim.

Nasıl çalışkan bir astrolog Kırkoğlu akılınız durur, İtalya’da eğitimde. Oradan bağlandı. Elimizden geleni yaptık, sohbetten çıkan sonuç şu; 2024’ün parlak bir yıl olmayacağı ortada, ama arkasından gelen yılların rüzgarı iyi. Gökyüzü ders vermek istiyor, yeryüzünde akıllı olanlarımız kaldıysa biraz dişlerini sıkıp iyi günler gelecek.

Söyleşimizde bizi nelerin beklediğini bulacaksınız… ama ekstralarda var; dünya genelinde siyasi liderlerin yıldız haritaları, bölgesel gelişmeler ve tabii Türkiye! Teknoloji, siyaset, üretim… özetle ekonomideki gelişmeler… ülkemiz hangi uluslararası sınavlardan geçecek, bizde yerel seçimler dünyada genel seçimler hayatımız nasıl şekillenecek. Örneğin İsrail Başbakanı Netanyahu’nun Hitler’le benzerliği, Zelensky’nin doğum burcu ve yükselen yıldızı ne?… En gizemli liderler kimler, neden bazılarının doğum tarihlerini kimse bilmez.

Söyleşimiz youtube kanalımda…

Yıldızların hepimize ışık tutup parlayacağı, yeryüzünde bizim birbirimize sevgi sözcükleri fısıldayacağımız, umudun bol olduğu bir yıl diliyorum. Sevgiyle kalın.

Paylaş